Program Festiwalu Folkowisko

Program w PDF do pobrania tutaj. Zapraszamy również do pobrania mapy Festiwalu w pdf lub obejrzyj mapę na Google Maps.

Lip
13
czw
Dzieciowioska
Lip 13@5:00 pm – 7:00 pm
Dzieciowioska

17:00 Huczne Otwarcie Dzieciowioski Wielkie Bańki

17:30 Gry wielkoformatowe

18:00 Meble z pudełek

Lip
14
pt
Dzieciowioska
Lip 14@10:00 am – 6:00 pm
Dzieciowioska

Od rana: Wielkie budowanie i malowanie - baśniowy świat

10:00 Meble z pudełek

11:00 Robienie wianków

12:00 Folkowiskowa Mapa Gorajca

13:30 Konkurencje sportowe

15:00 Makrama

16:00 - 16:45 Wszystko Gra - warsztaty Bogdana Brachy dla dzieci (zapisy w Biurze)

17:00 Poszukiwanie skarbów - gra terenowa

Spacer po eko-szlaku
Lip 14@11:00 am – 1:00 pm
Spacer po eko-szlaku

Gorajecki eko-szlak to wspaniała przygoda, pełna roślin i zwierząt.
Długość trasy: 2km, Czas: 1h
Przygody: hotele dla owadów, budki lęgowe, żerowiska bobrów, ptasia oaza i echo punkt.

Lip
15
sob
Dzieciowioska
Lip 15@10:00 am – 6:00 pm
Dzieciowioska

10:00 Kulinarne Warsztaty - Grupa 1  (zapisy w piątek w Biurze)

10:50 Kulinarne Warsztaty - Grupa 2 (zapisy w piątek w Biurze)

11:30 Bitwa balonowa

12:00 Dziadkowe opowieści - Dziadek Olek

12:30 - 13:15 Wszystko Gra z Bogdanem Brachą dla dzieci (zapisy w Biurze)

13:15 Eksperymenty

15:00 Ramki z darów natury - Ewa Godzisz

16:00 Wielkoformatowe gry

17:00 Leśne kalambury

Spacer po eko-szlaku
Lip 15@11:00 am – 1:00 pm
Spacer po eko-szlaku

Gorajecki eko-szlak to wspaniała przygoda, pełna roślin i zwierząt.
Długość trasy: 2km, Czas: 1h
Przygody: hotele dla owadów, budki lęgowe, żerowiska bobrów, ptasia oaza i echo punkt.

Warsztat języka migowego dla dzieci
Lip 15@11:00 am – 12:00 pm
Warsztat języka migowego dla dzieci

Jak za pomocą swoich dłoni ożywić żółwia, upleść wianek i pokolorować świat? Sprawdzimy to podczas barwnych warsztatów języka migowego (PJM) dla najmłodszych.

Lip
16
nie
Dzieciowioska
Lip 16@10:00 am – 5:00 pm
Dzieciowioska

10:00 Struganie w drewnie

11:00 Wielkie bańki

12:00 Dziadkowe opowieści - Dziadek Olek

13:00 Eksperymenty

15:00 Gniotki

16:00 Zabawy Ruchowe